ONLINE ŞEHİR PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi

5 posters
YazarMesaj
tom and bill and busra
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
tom and bill and busra

Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi Empty
MesajKonu: Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi   Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 10:33 pm

ÖNCE KISACIK BİR BİLGİ Shocked

Yönetmen:
Tim Burton

Senaryo :
John Logan

Görüntü yönetmeni:
Dariusz olski

Müzik:
Stephen Sondheim

Tür:
Suç, Müzikal

Yapım:
ABD 2007 (Renkli)

Dil:
İngilizce

Yapımcı Firmalar:
DrEamWorks SKG

Internet adresi:
www.sweeneytoddmovie.com

harika bir filmdi müzikalimsi bir tavrı vardı ben çok beğendim herkesin gitmesini isterim.Macera dolu...
İŞTE BUDA BİR ÇOK SİTEDE BULUNAN KISA ÖZET

Depp, haksız yere hapse gönderilen, ve sadece bu acımasız ceza için değil, karısı ile kızına olanların üzücü sonuçları için de intikam yemini eden Benjamin Barker’ı, Helena Bonham Carter ise onun saplantılı ölçüde kararlı suç ortağı Bayan Nellie Lovett’ı canlandırıyor.?
Barker, Sweeney Todd kimliğine bürünerek Bayan Lovett’ın pastanesinin üzerindeki, eskiden kendine ait olan berber dükkanına geri döner. Amacı, karısı Lucy’yi ve küçük kızını? ondan çalmak için alçak yardımcısı Beadle Bamford’la (Timothy Spall) birlikte kendisini uydurma bir suçla uzaklara gönderen Yargıç Turpin’i (Alan Rickman) gözlemektir.

Zaman geçtikçe Sweneey ve Lovett ilginç bir ortaklığa adım atacaklardır.

ACAYİP GÜZEL SİZE BEN ANLATMAK İSTERDİM AMA ÇOK UZUN OLURDU YAZAMAZDIM BUNUNLA İDARE EDİN. Embarassed Razz

En son tom and bill and busra tarafından Salı Şub. 19, 2008 10:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
delicavir
Moderatör
Moderatör
delicavir

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi   Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 12:16 am

Johhny zaten 1 numara.. başka söze gerek yok..
tom and bill and busra
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
tom and bill and busra

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi   Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 9:19 pm

bencede öyle
Amaranthus
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Amaranthus

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi   Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:11 pm

Tim Burton harikadır.Müzikalleri daha bi harikadır(bkz:Corpse Bride Laughing )Bu da 4 4lük bi film olmuş.Tam anlamıyla beklememe değdi Smile
Bérith
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
Bérith

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi   Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:19 pm

Aaaaa Zuzuşumun fiLmi Razz
http://www.rockandhell.youneed.us
tmqoliqimmm
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
tmqoliqimmm

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi   Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 7:06 pm

ruh -cin -şeytan filan varsa tam benliktir kesinn izlemessem ölürüüümm Razz Very Happy

Sweeney Todd Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi
1 sayfadaki 1 sayfası