ONLINE ŞEHİR PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Apokalipto

5 posters
YazarMesaj
Old Boy
Acemi RockeR
Acemi RockeR
Old Boy

Apokalipto Empty
MesajKonu: Apokalipto   Apokalipto Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 9:20 pm

Apokalipto Apokalipto_150

Güçlü Maya Krallığı, gittikçe yayılan şehirler kurarak, gökyüzünü delen piramitler yaparak ve olağanüstü kültürel ve bilimsel başarılar elde eden etkileyici gelişmiş bir toplum inşa ederek Amerika?da 1000 yıldan fazla bir süre hüküm sürdü. Ondan sonra, tarihin ışıltısı içinde, bu dünya çöktü. Bütün bunlardan geriye kalan ormanlarla kaplı birkaç piramit ve umut veren bir gizem oldu. Mel Gibson bu gizemi anlatıyor.
sonicslice
Yeni Üye
Yeni Üye
sonicslice

Apokalipto Empty
MesajKonu: Geri: Apokalipto   Apokalipto Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 11:06 pm

belgeselleri oldum lası sevmişimdi. heleki yamyam belgesellerine hastayımdır. Bu filmi bi belgesel gibi izledim ki biraz da öyleydi zaten Smile çok iyiydi başından sonuna kadar Very Happy
Dimebag
Süper RockeR
Süper RockeR
Dimebag

Apokalipto Empty
MesajKonu: Geri: Apokalipto   Apokalipto Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 12:40 am

Beğendiğim fiLmLerden biri.. gerçekten bu fiLm için baya bi masraf yapıLmış sanırım .. santa ayrıca Rudy Youngblood,Ronaldinhoya çok benzetmiştim film sonunda bi baktımmm isimler farkLı lol!
MezaRKazaR
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
MezaRKazaR

Apokalipto Empty
MesajKonu: Geri: Apokalipto   Apokalipto Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:23 pm

İkincisi çıktı demişlerdi ama izleyemedim ikincisini bilgisi olan var mı konu hakkında ayrıca bayılmıştım filme piercingin nerden geldiği konusunda bayağı bir bilgilendirme vardı film içinde görsel olarak Laughing
tmqoliqimmm
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
tmqoliqimmm

Apokalipto Empty
MesajKonu: Geri: Apokalipto   Apokalipto Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 3:38 pm

Dimebag demiş ki:
Beğendiğim fiLmLerden biri.. gerçekten bu fiLm için baya bi masraf yapıLmış sanırım .. santa ayrıca Rudy Youngblood,Ronaldinhoya çok benzetmiştim film sonunda bi baktımmm isimler farkLı lol!
Laughing

Apokalipto
1 sayfadaki 1 sayfası