ONLINE ŞEHİR PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

M.U.G

3 posters
YazarMesaj
angeLdust
Süper Moderatör
Süper Moderatör
angeLdust

M.U.G Empty
MesajKonu: M.U.G   M.U.G Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 10:47 pm

Grup 2000 yilinda, daha onceden de arkadas olan ve grubun su anki gitaristi ve davulcusu olan Fatih ve Melih’in sans eseri bir studyoda karsilasmalari ile baslar. Davula ilk oturdugu anda bir ritim atmaya baslayan Melih ve bunu gorup gaza gelen cicegi burnunda gitarist Fatih, ilk calistiklari sarki olan korn’un Blind’inin hayatlari boyunca en cok calacaklari sarki olacagini bilmezler.Bir sure calisirlar ve sarki bir seylere benzeyince artik bir vokale ihtiyac vardir. Bunun uzerine Fatih’in ortaokuldan arkadasi olan Baran’i studyoya cagirirlar. Mikrofonu ilk defa eline alan Baran cok gulunc anlara sebep olur. cok iyi bir arkadas uclusu olusturan bu insanlar cok eglenirler ve bir sure boyle takilirlar.

Cover deneme sureleri boyunca bir cok bass gitarist ve ikinci gitar gruba girip cikmistir ancak bu uclunun asil aradigi okeye dordoncudur. Bu isi sadece hobi olarak yapan grubun fikri bir studyo cikisinda alinan olumlu yorumlarin egolarini yalamasi uzerine degismistir ve olaya daha ciddi bakmaya baslamislardir. Fakat halen daha gruba kalici bir bassci bulunamamistir. Grup, eleman alirken arkadasliga onem verdigi icin bassci secimini kendileri gibi yakin arkadaslari olan Akin’dan yana yapmistir ve grup su anki halini almistir. Grubun diger elemanlari gibi Akin’da gruba girdigi anda bass gitari ilk defa eline almis bir sahsiyettir

calismalarina o gunden sonra hiz veren grup cover yelpazesini iyice genisletmistir. korn’un yanisira Soulfly, Slipknot, Deftones... vs gibi gruplarin coverlarina da baslamistir. Ilk konser deneyimini Laylaylom concerthole da yasayan grup daha sonra Roi, Dungeon, Bios, Ooze ve daha bir cok barda sahne alip yavas yavas hayran kitlesi olusturmaya baslamistir. Bazi barlardan yine piyasa sarkilar calmak suretiyle program teklifleri alinmistir ancak M.U.G. kendi tarzindan odun vermeyip bu teklifleri geri cevirmistir.

Fatih - Guitars

Akin - Bass

Baran - Vocals

Melih - Drums

www.myspace.com/mugband
http://www.myspace.com/miss_korn
CosmoGirl
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
CosmoGirl

M.U.G Empty
MesajKonu: Geri: M.U.G   M.U.G Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 3:59 pm

isim gayet garip geldi bana Very Happy o yüzden girdim ve dinledim, beğendim deişik bi tarz Smile kayıtlarda fena diiller
başarılar:)
Black_Rush
Yeni Üye
Yeni Üye

M.U.G Empty
MesajKonu: Geri: M.U.G   M.U.G Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 7:37 pm

Rock-A gelmişlerdi güzel grup

M.U.G
1 sayfadaki 1 sayfası