ONLINE ŞEHİR PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

serbest atış...

+7
irem_rock
dark_hate
general_einstein
delicavir
Billqoliq
Bérith
nemesis
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

serbest atış... Empty
MesajKonu: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 5:46 pm

Bugün için aklınızdan ne geçiyorsa buraya yazın..!
Bérith
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
Bérith

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 5:53 pm

Bugün için aklımdan hiç bişi geçmiyor.. Hayattan bezmişim (=
http://www.rockandhell.youneed.us
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 7:02 pm

annemin hikaye kitabı.pehhh! annemi öğretmenlikten istifaya davet etmeliyim öff!
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:04 pm

bensiz oralarda...karanlık oldu yine.eskiydi çok eskiydi o şehir..4 yıl aynı ıstırap 4 yıl aynı çile...özlemek mi ölüyorum...yaşayarak öğrenmeliyiz...biz ikimiz..saat durdu.telefonlar sustu.çok özledim.çok özlendim...eskiydi çok eskiydi şehir.ah eskişehir ah...
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 9:29 pm

bütün süs bebekleri ve özentiler senin ismini mi bağrırmak zorunda mıSad

bayılazaımm bayılazaımm YEter yaa depresyonluk oldum iice

En son tarafından Paz Şub. 10, 2008 2:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Bérith
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
Bérith

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 1:47 am

Ah be ahh adaLet mi bu yaa.. MetaLLica geLicekte ben gidemicem mi yaa.. Nası ödüm kopuyo gidemicem diye.. OkuLda açıLıyo işin gücün yksa o zırwaLıkLarLa uraş..Embarassed Embarassed

Off be hayat bu kadar zor inciLtici oLmak zorundamı bi günde bni pas geçemez mi.. Hep başkasına mı pas geçicek.. Hiç mutLu oLamaycam mı ben... Sad Sad

DertLer çok size anlatmak istiorum ama anlatamıorum..AnLaşıLmak istiorum ama anLamıoLar ... Crying or Very sad
delicavir
Moderatör
Moderatör
delicavir

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 3:46 am

seni yalnız sen anlarsın Büşra Wink
Bérith
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
Bérith

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 2:00 pm

delicavir demiş ki:
seni yalnız sen anlarsın Büşra Wink

Bi anLayan çıksa fena olmazdı yani.. Embarassed
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 2:21 pm

yaa kaç tanae e-mail gönderdim 1 tnaesine bile cvp gelmedi yaa off
general_einstein
Uzman RockeR
Uzman RockeR
general_einstein

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 2:30 pm

Büşra yaşın daha 15. Hayata atıldığın zaman bunları düşün. Ekmek elden su gölden yaşıyosun. Ne bu dert tasa. Kaptırma kendini bu kadar tamam Wink
dark_hate
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
dark_hate

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 2:34 pm

yarın okul açılıyo kahretsin evdekiler saçları ve sakalları kes demeye başladı sabah erken kalkmak istemiyorum şu öss gelsede girip kurtulsam
Bérith
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
Bérith

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 2:54 pm

general_einstein demiş ki:
Büşra yaşın daha 15. Hayata atıldığın zaman bunları düşün. Ekmek elden su gölden yaşıyosun. Ne bu dert tasa. Kaptırma kendini bu kadar tamam Wink

Pek ekmek eLden su göLden yaşadığım söLenemez ki.. Bende dert tasa boL anLatmaya kaLksam zaman yetmez Razz Kaptırmamaya çaLışıoruz işte..

Pöfings acıktım yaa sabah keşke erken kalksaydım da annemlerle yemek yesedim.. pfff aç kaLdık ii mi Very Happy
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 8:25 pm

bill in eski sevgilisini ağzını burnunu kırasım geliyo yaa ne kadar salak ne kadar havalı ne kadar dingil bi kız bu yaa makyöz parçası noolcak
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 3:11 pm

soğuk hava...sen üşürsün,bende üşüdüm.yağmur var...sen seversin,bende severim...
ne sen,ne de ben önemli değilim.şimdi ne yapıyor sokak çocukları...nasıl yaşıyorlar...aklımın odaları karıştı.elimden ağlamak geliyor sadece.kurtaramıyorum onları..ne yapıyorlardır sokak çocukları..hayat adaletsiz !!!
Durum vahim...
Sokaklarda evcilmişiz...
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 1:16 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa HEr güzel şey bitmez..!!! Bill bitmiycek.!! ayrıcaa YEter Artık mesaj atma telime uyuyamıyom senin yüzünden..!!!!!!!
Bérith
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
Bérith

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 9:19 pm

Pff bi sewgiLiLer gününe daha sap girdik iyi mi ?
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 3:46 pm

Sevgilier günüden nefret ediyorum Sad
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 9:28 pm

yolculamadan önce gezip dolaşmak,sokaklara girip çıkmak..bir el tavla..bir kahve..hoş sohbet,muhabbet...güldük eğlendik..Eskişehir yolcusu kalmasın."gitme bugün"dediğimde "arkadaşlarım bekliyor."dedin ya baharı üzdün beni de çok kırdın... otobüsün arkasından su gibi git su gibi gel der gibi tükürücektik ama etraf kalabalıktı...
ardından iki üç resim bir kahkaha ve "ben vardım."dercesinden bir arama...
özledim en geç haftaya eskişehir yolcusu bu kez benim...
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 12:57 pm

o hep doğan güneş öldü yine 2009 a kaldık hadi 2009 a görelim bare
irem_rock
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
irem_rock

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 5:25 pm

Bir an önce canım memleketim Türkiye'ye dönmek istiyorum Kıbrıs'tan çokkkkkk sıkıldımmmm!!! Sad
http://www.reddfan.com
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 5:49 pm

off dünyadan nefret ediyorum yaa Sad bıktım bu hayattan tokio hotel türkiye ye gelmesin bütün kızlar onlara asılır biliyorum inş gelmezler Sad
Bérith
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
Bérith

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 6:46 pm

Dışarda hafiftenn bir kar yağıyor...Sen orda bense burdayım.. Hiç kimse bilmiyor sana olan aşkımı.. Ah bi atabilsem içimden yada sana söyleyebilsem.. Tam yürekleniyorum hyr olmaz diyorum kendi kendime yapamam bütün cesaretim uçup gidiyor.. Ah bi olsa diyorum gene denemek istiyorum gücüm yok...Ne bir sewenim war ne de sen..Uçsuz bucaksız gecelerde aklımda hep sen.. OLmuyor söz geçiremiyorum şu kalbime olmuyor işte dinlemiyor bni.. Şimdi camdan dışarıya bakıyorum aklıma gene sen geLdin o deniz mawisi gözlerin...:[[[
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 10:34 pm

şu an sevdiğim adam bir uçak mesafesinde ama ben gidermiyorum Sad :heart:Bill I love you Sad
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 6:40 pm

cümleler yükleniyor sırtıma.söylemeye utanıyorum sözcüklerimi.biraz kızarıyor yüzüm,üşüyor ellerim.henüz ağlamış bir çocuk gibi elimde şeker,ardımda rüzgar bir oraya bir buraya savruluyorum.savruldukça yenileniyorum,yineleniyorum...
Bérith
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
Bérith

serbest atış... Empty
MesajKonu: Geri: serbest atış...   serbest atış... Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 7:40 pm

İşte tam karşındayım gene sana bi adım mesafede ama ağzımı açamıyorum.. Yada açmaktan korkuyorum ..İşte bu benim korkağın teki , bir sewdiğimi söyleyemedim sana .. Söyleyemeyeceğim... Neden diyorum kendi kendime neden..? Ama cewap yok kelimeler anlamsız , karşılıksız... Her zaman mahkumum mutsuzluğa.. Arkadan bir tokat iniweriyor dönüp de bakamıyorum o kadar acıyorki canım.. Bi tek sen gerçeksin sanki kimsryi görmuyor gözüm.. Gerçeklerde yalan oldu artık.. Bir sen kaldın içimde ... İçim boş kmse yk senden başka... Kimseler y.o.k...

serbest atış...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki