ONLINE ŞEHİR PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?

+165
_aSuMaN_
_NaGiHaN_
hykocu78
ayhan06
tokio hotel
4ever him
ceren-bill9789
Bynmetalkolik
H2O
fragrance
anyela
TH burcum
eluveite
pamuq sheqer
bill kolik
aslan003
thms.snm
~th_selin~
09_maggot_09
666_Heretic_666
ALoneLiFe
endless_dark
evil fairy
ToKiO_FaN
djevocka
chaz354
th_tuba
BuRçE
diaboLicaL_biLLy_ss
nacya
tmqoliqimmm
Billtanem
iroNmaideN
_zeynep_th
Billqoliq
sno beam
laurimaniaq
EzGi_MiNa
TokioHotel_TomGizem
irini123
patrick_tokio hotel
tom.dilara
Fenerbahce-_-
Nu_Metal
SLipknot_94
Sic
Hate
Kill_Bill_94
ChRis_FeHN
Slipknot-paul_gray
Slipknot5
Bérith
zynp_th4ever
orkun
ayse_duru
shaq
Spooky
Iron_Maiden
Maggot
Dj_Starscream
People_Shit
15_best_15
girlegetokiohotel
Bqm-SF
Tommania
Kim
selnvalo
kroniq waka
everything_ROCK
DryYourTearS
chorr
rettemichbill
capon
x_buse_x
cemre22
dima
Slipknot_9
DeAtH
mooçüü
manyak
*esin und tom*
bill manyaq
At Kestanesi
dmlakaulitz
soulonfire_irem
TOMundJEREN
TH_Rock
kaulitzmania
E-R-A-Y
imge_tom
Evil
LeoNa
TomKolik
sefa123
Slipknot_4_Life
PucK ||
himalaya
Faint
Corey_Love_Ayzu
Rock_-_
slipknot3
angél
Iowa
slipknot1
ToolFan
Pagan_Angel
kaulitz-_-girl
MezaRKazaR
yakuToManiaq
_selin_
Tom's girlfriend
DreamsUndBiLL
Jim
metaphor_55
scream_captain_75
before_I_forget_78
Jim_Root
devilish_girl
Surfacing
dead_lithium
..HaZaL..
Pentagram
kuru_damacana
metallica
SlipKoRn
shawn_crahan
SlipKnoT-JoeyJordison
ScHrei_89
_Slipknot_
EYLEM
nil_tom
Slipkn0t
MeliSlipknoT
tokiomaniac
pis jadi
darkgirl
theROCKula
vanessa
béR!w@n_bill
somerhalder
angelgirlduygu
Dudibo
atlikarinca
ALexİ_LaihO
_EzMoGe_
dark_hate
vLad_tepes
delicavir
MadraH
HayKo'
Aslı
Gaara
Onesimplehuman
Constantine
Chaitai
morist_nilo
zelis_1905
Dimebag
Özge
general_einstein
cpaq
orangelessons
Amaranthus
angeLdust
Obi-Wan Kenobi
169 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki

Ülkemizde Kimi Görmek İstersiniz?
Coldplay
Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_lcap1%Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_rcap
 1% [ 3 ]
Slipknot
Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_lcap43%Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_rcap
 43% [ 146 ]
A Perfect Circle
Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_lcap2%Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_rcap
 2% [ 6 ]
HIM
Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_lcap7%Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_rcap
 7% [ 22 ]
Tokio Hotel
Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_lcap47%Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Vote_rcap
 47% [ 159 ]
Toplam Oylar : 336

YazarMesaj
Chaitai
Acemi RockeR
Acemi RockeR

Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 12:14 am

Benim zaten Iron Maiden fanlarından şüphem yok. Ama grup fiyatı bilet fiyatı vs vs... Büyük paralar dönüyor,kii bu da büyük risk demektir! Organizatörler zaten paralarını kazanıyor, ne gerek var risk almaya! Ki vakti zamanında Motorhead konserine de kaç kişi geldiğini unutmamak lazım.
vLad_tepes
RockeR
RockeR
vLad_tepes

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 2:09 pm

slipknot dedim ama en cok RHCP istiyorum ondan sonrada imzam zaten Very Happy sonra slipknot olabilir Very Happy
http://www.myspace.com/2durum2ayran
dark_hate
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
dark_hate

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 5:56 pm

ya bi metallica gelse 93 yılındaki gbi süper olur
_EzMoGe_
Acemi RockeR
Acemi RockeR
_EzMoGe_

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 6:28 pm

konu o kadar çok kişi tarafından ilgi görmüşki demek ki rock adına gerçekten büyük bir ilerleme içinde ülkemiz
neyse konuyu saptırmadan

ülkemizde son zamanlarda hatta yıllarda demeliyim kusuruma bakmayın müzik sektörü trash - black ve death metal tarzına daha yakın ve seviyor bunun neden tabiki çıkan grupların neredeyse hepsinin bu tarzları benimsiyor ve benimsetiyor olması şimdi tam da ben bu noktada araya girmek istiyorum böyle yaparak eskileri öldürmüş olmuyormuyuz!!??

bir zamanlar insanları sesiyle çarpan bir bon scott bir zamanlar özürlü parmakları ile insanları mest eden tommy iommi vardı bir zamanlar sağır olmasına karşı bütün seyircilerine kendisini ayakta alkışlatan bir isim vardı ki adı BEETHOVEN dı bunu ülkemize gelebilecekleri için ösylemiyorum bir bon scott yad BEETHOVEN yok artık belki ama hala aynı müziği icra eden insanlar var .

ben bunların hiç birine katılmadığımı söylemek istiyorum çünkü ülkemize bir ac/dc bir motörhead ( bostancı konseri rezalet olsa bile ) bir iron maiden olmayacağını bilsemde bir black sabbath , mötley crüe yada dinlediğiniz slipknot grubun özendiği ve olmak istediği KISS olmadıktan sonra hangisi olursa olsun bizi ilerletmeyecektir yerimizde sekmemizi sağlayacak sadece herşey para değil müzik denilen şeyi unutmayın !!

asla getirilen gruplara isyan ettiğmii düşünmeyin sadece getirilebilecek onlarca grup varken bunları görmek beni üzdü

keşke dalga geçilen judas priesti görebilsem keşke angus young u yerde kendini parçalarken izleyebilsem keşke
bir van hallen gelsede vayy be diyip bir gün önceden konser mekanını önünde dikilip beklesem , bunların önünde dikilmek mi
ölürüm daha iyi ...
general_einstein
Uzman RockeR
Uzman RockeR
general_einstein

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 6:55 pm

_EzMoGe_ demiş ki:
konu o kadar çok kişi tarafından ilgi görmüşki demek ki rock adına gerçekten büyük bir ilerleme içinde ülkemiz
neyse konuyu saptırmadan

ülkemizde son zamanlarda hatta yıllarda demeliyim kusuruma bakmayın müzik sektörü trash - black ve death metal tarzına daha yakın ve seviyor bunun neden tabiki çıkan grupların neredeyse hepsinin bu tarzları benimsiyor ve benimsetiyor olması şimdi tam da ben bu noktada araya girmek istiyorum böyle yaparak eskileri öldürmüş olmuyormuyuz!!??

bir zamanlar insanları sesiyle çarpan bir bon scott bir zamanlar özürlü parmakları ile insanları mest eden tommy iommi vardı bir zamanlar sağır olmasına karşı bütün seyircilerine kendisini ayakta alkışlatan bir isim vardı ki adı BEETHOVEN dı bunu ülkemize gelebilecekleri için ösylemiyorum bir bon scott yad BEETHOVEN yok artık belki ama hala aynı müziği icra eden insanlar var .

ben bunların hiç birine katılmadığımı söylemek istiyorum çünkü ülkemize bir ac/dc bir motörhead ( bostancı konseri rezalet olsa bile ) bir iron maiden olmayacağını bilsemde bir black sabbath , mötley crüe yada dinlediğiniz slipknot grubun özendiği ve olmak istediği KISS olmadıktan sonra hangisi olursa olsun bizi ilerletmeyecektir yerimizde sekmemizi sağlayacak sadece herşey para değil müzik denilen şeyi unutmayın !!

asla getirilen gruplara isyan ettiğmii düşünmeyin sadece getirilebilecek onlarca grup varken bunları görmek beni üzdü

keşke dalga geçilen judas priesti görebilsem keşke angus young u yerde kendini parçalarken izleyebilsem keşke
bir van hallen gelsede vayy be diyip bir gün önceden konser mekanını önünde dikilip beklesem , bunların önünde dikilmek mi
ölürüm daha iyi ...

güzel bir yazı arkadaş...gerçekten çok önemli bi noktaya değindin...bon scott u görmek nasip değilmiş...tebreik ederim yazından dolayı..
delicavir
Moderatör
Moderatör
delicavir

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 7:23 pm

_EzMoGe_ demiş ki:
neyse konuyu saptırmadan

ölürüm daha iyi ...

kendimi çok eskilerde kalmış düşünürdüm ama yalnız olmadığımı görmek sevindirdi beni Smile
_EzMoGe_
Acemi RockeR
Acemi RockeR
_EzMoGe_

MesajKonu: eskiler - unutulmayanlar   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 5:54 pm

saolun arkadaşlar yazdıklarım can sıkıcı gelebilir uzun oldukları için ama en doğru kelimeleri seçmeye çalışıyorum türkçeyi doğru kullanmak çok önemli değil mi sonuçta.
eskiler güzeildir arkadaşlar evet lezzetliymiş zamanında bir çok akımla kafa tutmuş büyüklerimiz sevdirmiş kendilşerini dinleyicilerrine bir çok isim zamanla düşşe geçenlerde olmuş belki ama toparlanmasını bilmişler oysaki şimdi hiç o zmaanlar gibi değil eskiler gidiyor ve yeniler eskileri aratıyor belki bu yüzden benim eskilere olan tutkum belki de bu yüzden yeni nesile alışamam falza gürültü ve tonlama farklılıkları ya nasıl anlatayım demek istediğimi en iyi ac/dc nin rock'n roll singer parçasıyla anlatabilirdim sanırım kafiyeli tekrarlardan oluşan bir melodi çok karışık olmayan sade riffler ve sololar bunlarla birlikte hoş kulağı tırmalamayan bir ses tonu = rock'n roll diyorum tabi heavy emtal de iyi ama şimdilerde buda farklı yönlere çekiliyor bir maideni bir juası tutmuyor hiç biri ..
ALexİ_LaihO
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
ALexİ_LaihO

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 2:18 am

ankette yok ama Neutral

__ChİLdrEN of bOdOM__

hayatımın günü olurdu heralde
alexinin sololarını canlı dinlemeden ölmek istemiyorum=)
atlikarinca
Yeni Üye
Yeni Üye
atlikarinca

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 3:07 pm

kesinlikle HIM gelmeli...
_EzMoGe_
Acemi RockeR
Acemi RockeR
_EzMoGe_

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 7:38 pm

tekrarla ve tekrarlarla söylüyorum büyük bir istekle duyurmak istiyorum ki

HİÇ BİRİ GELMEMELİİİ Very Happy santa lol!
Dudibo
Yeni Üye
Yeni Üye
Dudibo

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 10:58 pm

tokio gelsin diicem eleştiri yağmuru başliicak ama napiim fanlarıyım işte Very Happy
vLad_tepes
RockeR
RockeR
vLad_tepes

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 3:13 pm

Dudibo demiş ki:
tokio gelsin diicem eleştiri yağmuru başliicak ama napiim fanlarıyım işte Very Happy

elestiriyorum seni afro
nesini seviyosun allam ya @
saka saka Very Happy banane ben sevmiyorum ama sevenler varki hala piyasadalar Very Happy
http://www.myspace.com/2durum2ayran
delicavir
Moderatör
Moderatör
delicavir

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 5:17 pm

_EzMoGe_ demiş ki:
tekrarla ve tekrarlarla söylüyorum büyük bir istekle duyurmak istiyorum ki

HİÇ BİRİ GELMEMELİİİ Very Happy santa lol!

Laughing
angelgirlduygu
Stajer RockeR
Stajer RockeR
angelgirlduygu

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 6:13 pm

tokio hotele verdim oyumu güzel şarkıları var keşke daha fazla seçenek olsaydı
somerhalder
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 3:55 pm

tokio tabikide Very Happy albino
general_einstein
Uzman RockeR
Uzman RockeR
general_einstein

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 4:34 pm

ikizler_th demiş ki:
yaa tokio hotel gelsin de millet rock grub görsünnn

just smile Smile
béR!w@n_bill
Yeni Üye
Yeni Üye
béR!w@n_bill

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 9:42 pm

Tokio hotel Laughing
vanessa
Yeni Üye
Yeni Üye
vanessa

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 4:31 pm

ben tokio hotelden yanayım
http://www.smf123.net/s1/vanessa
theROCKula
Yeni Üye
Yeni Üye
theROCKula

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 7:54 pm

slipknot
darkgirl
Acemi RockeR
Acemi RockeR
darkgirl

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 8:21 pm

-Tokio Hotel -
pis jadi
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
pis jadi

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 9:37 pm

kesınlıkle tokıo hotel=)))
tokiomaniac
Yeni Üye
Yeni Üye
tokiomaniac

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 13, 2008 3:51 pm

kesinlikle tokio hotel gelmeli bnm oyum tokio hotele
MeliSlipknoT
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
MeliSlipknoT

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 13, 2008 3:53 pm

KESİNLİKLE SLIPKNOT GELMELİ VE GELECEK

OYLAR SLIPKNOT
Slipkn0t
Yeni Üye
Yeni Üye
Slipkn0t

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 13, 2008 4:42 pm

Kesinlikle slipknot gelmeli
nil_tom
Yeni Üye
Yeni Üye
nil_tom

MesajKonu: Geri: Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?   Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 13, 2008 4:50 pm

tokio hotel gelsin isterim harika bir grup cheers

Ülkemizde Kimi Görmek İsterdiniz?
2 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» kimi sevsem sensin
» forumda kimi merak ediyorsunuz