ONLINE ŞEHİR PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?

+40
mat_rock
diaboLicaL_biLLy_ss
_zeynep_th
shaq
Bérith
Slipknot_9
E-R-A-Y
Dimebag
thchica14
imge_tom
Pagan_Angel
Tommania
Billqoliq
devilish_girl
bill manyaq
pis jadi
Black_Rush
angelgirlduygu
ayl1n
irem_rock
_EzMoGe_
atlikarinca
ALexİ_LaihO
ChilD_FroM_HeLL
dark_hate
oracuLar
vLad_tepes
..HaZaL..
delicavir
Onesimplehuman
morist_nilo
Işık
Chaitai
MezaRKazaR
general_einstein
orangelessons
Amaranthus
angeLdust
MadraH
ToolFan
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Sizce Ülemizdeki En iyi Festival Hangisi?
Zeytinli Rock Festivali
Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap7%Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap
 7% [ 7 ]
Rock'n Coke
Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap61%Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap
 61% [ 60 ]
BarışaRock
Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap24%Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap
 24% [ 24 ]
İstanbul Rock Festivali
Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap3%Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap
 3% [ 3 ]
Diğer Festivaller
Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap5%Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Toplam Oylar : 99

YazarMesaj
Chaitai
Acemi RockeR
Acemi RockeR

Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 3:42 pm

_EzMoGe_ demiş ki:
barışa rock hem
ülkemizde barışı savunanların birşeyler yapması sonucu oluşan bir etkinlik hemde ücretsiz vede moğolları bulutsuzluk özlemi haluk leventi vs.. gibi büyük isimlerin hiç çekinmeden katılabildiği sdağlam bir festival varmı böylesi

bedava getirsin rakın kok hah gülerim sadece Very Happy

Barışa Rock'a katılan gruplara hiçbir lafım yok, bunun direk altını çizeyim. Ücretsiz demişsin ama sadece giriş ücretsiz, halbuki içeri simit sokman bile yasak, içeride ki fiyatlarda malum... Grupları zaten bedavaya getiriyorlar, kazandıkları paralarda ceplerine kalıyor. Festivalin misyonu barış gibi gözükse de arkasında neler döndüğü meçhul!!

Ama yinede içeride ki organizasyonlar, standlar, tanıtımlar, konserler vs vs gayet güzel. Yılın şu 365 gününün 3 gününü rock severlerle birlikte geçirmek çok güzel. Pussyhunter'lar hariç tabi ki.
irem_rock
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
irem_rock

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 4:42 pm

Barışarock.
http://www.reddfan.com
_EzMoGe_
Acemi RockeR
Acemi RockeR
_EzMoGe_

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 7:34 pm

ya dostum sen bana kahrolası rakın kok u mu savunuyosun lütfen biraz düşünelim dimi tmmbelki içeriye bişey sokamıyosun belkiiçeride çişini bile yapmak parayla ve sırf bununla köşeyi dönebiliyorlar ama hiç rakın koktan bahsetmiyosunuz orda neler döndüğüne hiç girmiyorum saat 12 den sonra lütfen benim kafamın tasını attırmasın kimse konuşmayayım bu bi kere ülkemizin bi festivali sonuna kadar sahip çımmamız gerekmez mi!!!!

orada bedavamı veriyolar ihtiyaçlarınızı bedavayamı karşılıyolar ya bi kere ecnebi düzencesi boşversenize gözünü seveyim barışacok ın

hiç birşeye değişmem ülkemin etkinliğini bi de kendilerine güvenebilseler (organizatörler ve destekçilerden bahdiyorum) o zaman nereler olur görün
Chaitai
Acemi RockeR
Acemi RockeR

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 7:52 pm

Attığım mesajı tekrar okudum ama rakınkoku savunduğumu belirten herhangi bi cümleye, imaya rastlayamadım.
Ayrıca bu barışarock meselesini de burada tartışarak başlığı meşgul etmek istemiyorum. Bence bu festivalin arkasında neler döndüğünü de biraz araştır.
ChilD_FroM_HeLL
Yeni Üye
Yeni Üye
ChilD_FroM_HeLL

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 10:31 pm

Neden insanlarımız tartışmasını gerekli uslüpla yada eleştirilerini yine aynı üslupla gerçekleştiremez diyeceğim , hemen birisi yine bu lafımıda eleştiricek :=)

Ama hemen şunu söylemek isterim biraz yaşı büyük olan birisi olarak , vakti zamanında hayal bile edemediğimiz gruplar olurdu , dvd leri çıktığı an alıp defalarca seyrederdik , hiçbirisini görme ümidimiz bile yoktu sadece dvd leri ülkemize gelse yeter derdik , ama 3-5 yıldır gerçekten iyi isimler ülkemize geliyor ciddi anlamda ve artık bunuda beğenmiyor oluyoruz ilginç...
Chaitai
Acemi RockeR
Acemi RockeR

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 12:50 am

Madem birisi laf yetiştirecek demişsin, abimiz olarak seni haksız çıkarmayayım. Very Happy

Vakti zamanında hayal bile edemediğimiz grupların Türkiye'ye gelmesinden hoşnutsuz olduğumuzu nereden çıkardın anlayamadım. Biz burada festivalleri konuşuyoruz, getirdiği grupları değil. Ayrıca vakti zamanında dvd mi vardı, onu hiç anlayamadım. Biz kaset çeker dinlerdik.

Birde üslubuyla tartışamadıysak özür dilerim, sende cümleleri iyi anlamlandırırsan, konuyu saptırmasan daha güzel bir tartışma olabilir.
ChilD_FroM_HeLL
Yeni Üye
Yeni Üye
ChilD_FroM_HeLL

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 12:30 am

_EzMoGe_ demiş ki:
zeytinli rock fest ve ve barışa rock a diceem yok ama
rakın kok tan nefret ediyoru o kadr paralarımızı verip gittiğimiz gruplardan hangileri elle tutulur gözle görülür bi grup yaa insanların paralarını sömürüp paralarını çekmesinibliliyorlar ama doğru düzgün grupar getiremiyorlar yaa
bi kere ameridkan yapmı bi grup olduğu için 1-0 yenik başlıyor benim gözümde ve
pentagram da katılrak yanlış yaptı 1 puan geriye düştüler gözümde Sad

neden ustaları dünyamızda göremiyoruz neden saygınlığı olan isimler için bağıramıyodruz bunları görmek için illaki yurt dışına mı çıkmamız lazım bunun için gerekirse türkiyeden taşınmak zorunda kalıcam Very Happy
japonyaya yerdleşir yada italyada yaşarım hiç olmadı ingiltere ne güne duruyor Smile

ya olurmu bak şunu şnu getirdiler diceksiniz ama ni kere bende onlara karşı bir ewmpati oluştu belki bu yüzden set çıkıyorum
bunun için her daim

Ah ah keşke neler yazıldığını okuyupta yorum yazabilsek...
_EzMoGe_
Acemi RockeR
Acemi RockeR
_EzMoGe_

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 9:05 pm

heh heh Smile olaya bak ya evet bi abimiz olarak sana katılıyorum bu konu hakkında bi çok şey okudum ve dinledim ben aptülikanın rock market te bahsettikleri yeter mesela o türkiyenin en büyük ac/dc fanı imiş haberim yoktu Smile rock markette onu dinleyince bende farkına varmıştım ama şimdi ki konumumuz bunu gerektirmez mi sizcede

belki eve eskiden yoktu ve biz o zamanları yaşayamadığımız için sizi kadar iyi bilemeyiz ahh eskiler diyorum ben ama o zamanlarda olsaydım şimdi sahip olduklarımın %20- 30 una bile sahip olamayacaktım Sad

şimdi bi parmak kadar uzak bize sadece bunlar

konuyu saptırmayayım madem avrupa birliğine girmek bi yana kendi başımıza bir avrupa olabilcek düzeydeyken neden daha sağlam grupları getirtmiyoruz

bi bulgarlı maideni izleyebiliyorda biz nie izleyemiyoruz isveçler def lappard ı görebiliyorda biz nie hayalini kurmak zorunda kalıyoruz

belki barışa cok un da arkasında dönen bazı şeyler vardır ama herşeyden önemlisi bir türk olarak bende barışa rock için konuşmamı beklemeyin lütfen ben onları sadece eleştiririm
en büyük isimleri bile getirseler ...
ayl1n
Sert Hareket Team
Sert Hareket Team
ayl1n

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 9:58 am

konuya dönecek olursam eğer:)beğendiğim grubu kim getirme ve benim karşıma çıkarma başarısı göstermişse gider izlerim ben..şu an yaşadığımız ülkede onları seçebilecek kadar lüx olduğumuzu sanmıyorum.. aman rock' n coke a gitmeyeyim Korn nasıl olsa masstival e de gelir diyemem mesela...

ya da çok yakın bi zamanda ankara Sad 'da gerçekleşecek olan MARDUK konserine gitmeyeyim nasılsa denizli ye de gelir deme şansım olmadığı gibi..

ama size bir tüyo vereyim; SERT HAREKET büyüdükçe en iyi saundları en iyi grupları en iyi müzikleri duyacağınız sahneler kuracak ve festivaller düzenleyecek...

destekçilerimiz bizi ,biz destekçilerimizi,siz katılımcılar hiçbirimizi bırakmadığınız sürece....

sevgi saygı aşşşkkkk..
_EzMoGe_
Acemi RockeR
Acemi RockeR
_EzMoGe_

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 6:16 pm

evet umarım bubahsettikleriniz gerçekleşir Smile
ben gerçke müzik yaşadığı sürece burada olacağım tabi 1.5 sene sonrs Smile
geçenerde kuzenim dark_hate sitenbin şu an ki kitlesi çok az dedi ne takılcam bu siteye dedi benim ona cvbım beğenmiyorsan takılmazsın senin gibiler yüzünden böyle oluyo zasten demiştim evet isteyen takılır isteyen takılmaz ama alakasız konulardan uzak durulmalı sitede bu da bi gerçek ..
angelgirlduygu
Stajer RockeR
Stajer RockeR
angelgirlduygu

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 6:17 pm

rockn coke un üstüne festival yok bence
Black_Rush
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 5:40 pm

Zeytinli Rock Fest en iyisi bence hem ucuz hem güzel hemde Izmir'e yakın. Very Happy Rock'n Coke güzel grupları getiriyo olabir fakat hem pahalı hemde katil bir ülkeye gidiyo paralarınız. Dünyanın başının belasına para vermem ben. Biliyorum ki o paralarla bir kaç masum insanı daha öldürmek için silahlar yapıyorlar. Greenpeace'e destek verin. alien
angelgirlduygu
Stajer RockeR
Stajer RockeR
angelgirlduygu

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 1:59 pm

rockn coke paralarınınyabancı ülkeye gittiğini bilmiyodum bilseydim rockn coke a oy atmazdım
general_einstein
Uzman RockeR
Uzman RockeR
general_einstein

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 6:04 pm

angelgirlduygu demiş ki:
rockn coke paralarınınyabancı ülkeye gittiğini bilmiyodum bilseydim rockn coke a oy atmazdım

coca cola nın organize ettiğini biliyosundur umarım Smile
angelgirlduygu
Stajer RockeR
Stajer RockeR
angelgirlduygu

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 11:18 pm

ay evet coca cola organize ediyodu dimi hiç aklıma gelmedi hatırlattığın için sağol general
general_einstein
Uzman RockeR
Uzman RockeR
general_einstein

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 11:20 pm

angelgirlduygu demiş ki:
ay evet coca cola organize ediyodu dimi hiç aklıma gelmedi hatırlattığın için sağol general

einstein ı kullanırsan sevinirim..general çok eskidi lol! lol!
angelgirlduygu
Stajer RockeR
Stajer RockeR
angelgirlduygu

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 11:24 pm

okey to(burhanaltıntop lafı) daha sitede yeniyim artık einstein derim
pis jadi
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
pis jadi

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 9:38 pm

Rock'n Coke;)
bill manyaq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
bill manyaq

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 10:32 pm

tabiki rock'n coke))????....>3
devilish_girl
Stajer RockeR
Stajer RockeR
devilish_girl

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 13, 2008 12:19 am

rock'n coke
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 4:18 pm

Rock'n Coke VE BarışaRock
Tommania
Stajer RockeR
Stajer RockeR
Tommania

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 8:26 pm

rock'n coke
Amaranthus
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Amaranthus

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 1:51 am

Billqoliq demiş ki:
ne ilginç bi ironi Suspect
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 10:00 am

MissVaLo demiş ki:
Billqoliq demiş ki:
pöff.!! ya Zevkler ve Renkler tartışılmazzz
Amaranthus
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Amaranthus

MesajKonu: Geri: Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?   Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 11:21 am

Billqoliq demiş ki:
MissVaLo demiş ki:
Billqoliq demiş ki:
pöff.!! ya Zevkler ve Renkler tartışılmazzz
belliki bu iki festival arasındaki farkı bilmiyosun Very Happy tamam Very Happy

Sizce Ülkemizdeki En iyi Festival Hangisi?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» sizce kimler unutuldu =(