ONLINE ŞEHİR PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türkiyede Müzik Festivalleri

+5
..HaZaL..
Dimebag
general_einstein
Amy_Lee
orangelessons
9 posters
YazarMesaj
orangelessons
Yeni Üye
Yeni Üye
orangelessons

Türkiyede Müzik Festivalleri Empty
MesajKonu: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 10:59 am

Gitmis oldugunuz? Sürekli '' ben bu festivale giderim abi '' dediginiz? festivaller?
http://myspace.com/orangelessons
Amy_Lee
Stajer RockeR
Stajer RockeR
Amy_Lee

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 6:50 pm

Rock'n COKE
general_einstein
Uzman RockeR
Uzman RockeR
general_einstein

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 6:56 pm

2 senedir barışarock...her zamanda giderim..niye de niye de...100 ytl gibi saçma meblağlarlar vermiyoruz Smile..beleş diye gittiğim sanıllmasın...gerçekten büyük bi emek sarfediyolar.çıkan her grupta iyi zaten..bilen bilir...bi de summer rocks ı deneyelim bu sene Smile..saygılar..
Dimebag
Süper RockeR
Süper RockeR
Dimebag

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 3:22 am

PAü rock Razz Adsadasdasads cheers cheers
..HaZaL..
Moderatör
Moderatör
..HaZaL..

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 3:13 am

Dimebag demiş ki:
PAü rock Razz Adsadasdasads cheers cheers
aynen Very Happy
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 6:56 pm

barışarock bence gidilmesi gereken tek festival.kendimi koyun gibi hissetmiyorum orda sadece müzik dinleyip pogo yapmak değil hayat...apolitik gençlerden uzak harika bir 4 gün.gece mutluluktan ağladığım oldu...işte bu dedim yalnız değiliz geleceği düşünen gençler var...işte dedim kız tavlamak amacında,erkeklerin dikkatini çekmek amacında değil herkes..rock'n cokemuş...bence tam bir aptallık yada şöyle diyim;
rock'n coke'a biletin mi var? tebrikler bir çocuğun daha hayallerini öldürdünüz..
general_einstein
Uzman RockeR
Uzman RockeR
general_einstein

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 7:47 pm

nemesis demiş ki:
barışarock bence gidilmesi gereken tek festival.kendimi koyun gibi hissetmiyorum orda sadece müzik dinleyip pogo yapmak değil hayat...apolitik gençlerden uzak harika bir 4 gün.gece mutluluktan ağladığım oldu...işte bu dedim yalnız değiliz geleceği düşünen gençler var...işte dedim kız tavlamak amacında,erkeklerin dikkatini çekmek amacında değil herkes..rock'n cokemuş...bence tam bir aptallık yada şöyle diyim;
rock'n coke'a biletin mi var? tebrikler bir çocuğun daha hayallerini öldürdünüz..

katılıyorum..stand olayı çok güzel...geçen sene bi kaç tane sapığı saymazsak tabi...adam kartona cep telefonunu ve hatun aranıyor yamzış...pişkin pişkin geziyordu dengesiz...kabak tarlasında salatalık gibi Very Happy lol! lol!
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 3:00 pm

hehe aynen Smile
Black_Rush
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 7:04 pm

Rock-A, Zeytinli Rock Fest. Barışarock'a gitmek istiyorum fakat izmir'e çook uzak yaaa Embarassed Sana katılıyorum hocam 100ytl... Hemde paraların katil bir ülkeye gitmesi nedeniyle R'n C itici geliyor
At Kestanesi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 11:24 pm

Yazılanlara Çizilenlere Rağmen Rock'n Coke..
_EzMoGe_
Acemi RockeR
Acemi RockeR
_EzMoGe_

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 2:49 pm

barışa cork barışa rock barışa rock geçen sene gittim denk getirebilirsem bu senede inşallah
Smile
nemesis
Stajer RockeR
Stajer RockeR
nemesis

MesajKonu: Geri: Türkiyede Müzik Festivalleri   Türkiyede Müzik Festivalleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 1:10 pm

zeytinli rockfest.geçen yıl gittim.bu yıl da yolcuyum çok iyi bir festival!

Türkiyede Müzik Festivalleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-