ONLINE ŞEHİR PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!

+17
ceren-bill9789
th_tuba
BuRçE
tom and bill and busra
tmqoliqimmm
EyPi
shaq
Billqoliq
chorr
zelis_1905
thchica14
dmlakaulitz
imge_tom
vLad_tepes
Tommania
Dimebag
manyak
21 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
manyak
Üst Düzey RockeR
Üst Düzey RockeR
manyak

Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Empty
MesajKonu: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 12:27 pm

Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Anlamadmmxv8
http://www.myspace.com/manyakband
Dimebag
Süper RockeR
Süper RockeR
Dimebag

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 1:26 pm

Photoshoptur adasdasda lol!
Tommania
Stajer RockeR
Stajer RockeR
Tommania

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 3:51 pm

hyr canım photoshop deil o sizin sevmediginiz tokio hoteL atatürkü çok seviyorr en sevdikleri trhÇi!!!
vLad_tepes
RockeR
RockeR
vLad_tepes

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 4:05 pm

tabi ataturk tarih ogretmeni zaten o yuzden tarihci dimi
tobe tobe ya
kardesim soylemisti bir kliplerinde ataturk goruntusu kullanmislar diye buda odur heralde
http://www.myspace.com/2durum2ayran
Tommania
Stajer RockeR
Stajer RockeR
Tommania

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 4:42 pm

bizim tarihimizde kim var ??ATATÜRK!!
thde atatürk ü seviyor onun için kullanmışLAr tbii sen anti olduguniçin bunu anlaman mümkün deil
imge_tom
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
imge_tom

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 6:49 pm

hayır bee th atatürrke bi saygısızlık eettimi?eğer tom o gitarı o resmin üzeriden doğru sallasaydı tamam haklısınız. ama böyle bir durum yok.tokio hotel atatürke saygısızlıktan resmi yukarı koymuş ve klbinde kullanmış yani..
dmlakaulitz
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
dmlakaulitz

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 8:56 pm

Scream klibindeki resimde KESİNLİKLE Atatürk e hakaret yok!!!Bence Türk stüdyosunda falan çekilmiştir...
thchica14
Stajer RockeR
Stajer RockeR

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePtsi Ocak 21, 2008 6:09 pm

yaaaa tokioo hotell evi yikiorlarr ??? atatürkkin resimi asilan evi yikiorlar ?? bu positiv degil Very Happy:D
zelis_1905
Stajer RockeR
Stajer RockeR
zelis_1905

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 12:41 am

off be yaaa bu grup nedir abi böleee özenti gençliğin yeni ilahı yaa bırakın abi bu işleri ...
vLad_tepes
RockeR
RockeR
vLad_tepes

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 4:32 pm

bir anda ataturk'e hakaret yok falan nerden cikti ya Very Happy sanki oyle birseyin sozu gecti Very Happy

thchica14 demiş ki:
bu positiv degil Very Happy:D

bu nedir ayrica ya Very Happy "bu positiv degil" nasil bir tepkidir.
bence bunun cevirisi boyle;
"bu hic pozitif degil"dir o ayrica ona "bu hic pozitif (ya da positiv) degil" denmez "hic adil degil" denir
http://www.myspace.com/2durum2ayran
chorr
Stajer RockeR
Stajer RockeR
chorr

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 10:32 pm

Burada hiç bir kötü niyet yok.Bu tablo scream klibinde var.Ve eğer saygısızlık etmek isteseler.Alıp kırarlardı.Fakat onlar duvarda ata'mıza yer vermişler.Demek ki Atatürk2ün tarihsel kişiliğini seviyorlar.Bence bunu olumsuz eleştirmek değil.Alkışlamak lazım.
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 4:29 pm

burda th nin hiç kötü niyeti yok onların en sevdiği tarihsel kişi Atatürk ayrıca türkleride çok sevdiklerini heryerde belli ediyolar burda kötü niyet yok yok yok onlar sadece Atatürk e seviyolar ve ona karşıda türklerden daha saygılı ( bazı türklerden tabi)
shaq
Üst Düzey RockeR
Üst Düzey RockeR
shaq

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 3:35 am

tokio hotel in bilinçli bir şekilde bunu yapmıcağını düşünorum:D
chorr
Stajer RockeR
Stajer RockeR
chorr

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 9:26 pm

onlar Türk kültürüne çok saygılılar.keşke herkes onlar gibi Ata'nın resmini baş köşeye koysa...
EyPi
Yeni Üye
Yeni Üye
EyPi

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 2:13 am

Tommania demiş ki:
hyr canım photoshop deil o sizin sevmediginiz tokio hoteL atatürkü çok seviyorr en sevdikleri trhÇi!!!

Her Atatürkü seveni seversek ohooo...Bence photoshoptur...Orayı düzenleyenler onu görmemişler midir yha... cyclops
tmqoliqimmm
Kurmay RockeR
Kurmay RockeR
tmqoliqimmm

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 10:58 pm

tokio hotel ve atatürk Smile
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 2:05 pm

zaten röportajlarını okuyunca içim gdiyo her fırsatta türkleri çok sevdiklerini ve en çok sevdiği tarihsel kişinin Mustafa kemal atatürk oldugunu söylüyorlar çünkü imkansızlıkları başardığı için miş Th türk kültürüne saygılı bunu herzaman belli ediyorlar Wink I love you
Billqoliq
Uzman RockeR
Uzman RockeR
Billqoliq

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 2:08 pm

imge_tom demiş ki:
hayır bee th atatürrke bi saygısızlık eettimi?eğer tom o gitarı o resmin üzeriden doğru sallasaydı tamam haklısınız. ama böyle bir durum yok.tokio hotel atatürke saygısızlıktan resmi yukarı koymuş ve klbinde kullanmış yani..
Tokio Hotel Türk kültürüne ve ataürk e saydılılar ve her fırsatta bunu belli ediyorlar..(!!)
tom and bill and busra
RockeR Aday Adayı
RockeR Aday Adayı
tom and bill and busra

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 3:39 pm

herkesn tepki gösterdiği TH aslında birçok Türk'ün yapmadığını yapıyorlar..Kıyaslanamaz bir Yanları var. Ayrıca solist Bill KAULİTZ atatürk'e hayran gibi bir şey ve onu sayıyor..Ve şuan farkındaysanız Kolay Kolay kimse Atatürk potresini Klibinde Bulundurmuyor.. Ama th daha fazlasınıda yaptı ve Türk Bayrağını ropörtaj yaptıkları stüdyoya astırdılar ve önünde röportaj yaptılar ....!!!
BuRçE
Master RockeR
Master RockeR
BuRçE

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 2:56 pm

tom and bill and busra demiş ki:
herkesn tepki gösterdiği TH aslında birçok Türk'ün yapmadığını yapıyorlar..Kıyaslanamaz bir Yanları var. Ayrıca solist Bill KAULİTZ atatürk'e hayran gibi bir şey ve onu sayıyor..Ve şuan farkındaysanız Kolay Kolay kimse Atatürk potresini Klibinde Bulundurmuyor.. Ama th daha fazlasınıda yaptı ve Türk Bayrağını ropörtaj yaptıkları stüdyoya astırdılar ve önünde röportaj yaptılar ....!!!

Sana aynen katılıyorum arkadaşım THnin hiç bir kötü niyeti yokkk.. Biz onları çookk seviyoruz onlarda bizi cheers
th_tuba
Yeni Üye
Yeni Üye
th_tuba

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 2:11 pm

yuhhh yaaa anti th ciliğin nasıl bir piskopatlık evresi olduğunu hala anlayamadım yaa..atatürkü bile bu işe ortak edebiliyorsunuz.pesss
BuRçE
Master RockeR
Master RockeR
BuRçE

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 11:14 am

th_tuba demiş ki:
yuhhh yaaa anti th ciliğin nasıl bir piskopatlık evresi olduğunu hala anlayamadım yaa..atatürkü bile bu işe ortak edebiliyorsunuz.pesss

Bir cevap bu kadarmı anlamlı olurr..süper bir cevap..
ceren-bill9789
RockeR
RockeR
ceren-bill9789

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 4:21 pm

yha ben bu klibin burasını izledim tvde dreamde ve gerçektente ATATÜRK'ün resmi anticilikle hiç bi alakası yok canlarımmm sadece bir ufak bilgiii
Diplomat
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 5:55 pm

Her Ne Olursa Olsun .. Tokio Hotel'in Klibinde Atatürk'ü Bu Denli Kullanması Yanlış .. Bende Tokio Hotel'i Severek Dinlerim Ama Sorarım .. Atatürk Portresi Önünde Sevişmek, Eglenmek, Gitar- Bateri Parçalamak , Ne Dedigini Bilmeden Bagırmak Çagırmak Saygı Mıdır ? Siz Buna Saygı Mı Diyorsunuz ? İlginc ..

Bunu Yaparken Ya Gercekten de Kafaları Yerinde Degildi Ya da Kasıtlı İdi..
4ever him
Acemi RockeR
Acemi RockeR
4ever him

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!   Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım! Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 6:31 pm

bu resime yorumsuzum th ye olduğu gibi

Tokio Hotel - Atatürk... anlamadım!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Devilish_girl-Tokio Hotel delisi :D selam :D